دوشنبه, 31 تیر,1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
DNNArticle - Article View
اقدامات منطقه ۲۲ در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)
ایجاد شده توسط : MYTEHRAN\Kazemi-s در 1395/03/05 09:20:59 ق.ظ

میرزایی معاون امور شهری و فضای سبز منطقه ۲۲ از آمادگی کامل این منطقه برای برگزاری و همکاری در هرچه بهتر برگزار شدن مراسم بیست و هفتمین سالگرد رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، میرزایی معاون امور شهری و فضای سبز منطقه با ارائه گزارشی از عملکرد این حوزه به منظور همکاری در برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) گفت: منطقه ۲۲ به عنوان یکی از متولیان اجرایی بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام راحل مسئولیت های متعددی را بر عهده دارد و در راستای برگزاری این مراسم و خدمات رسانی مطلوب به زوار امام راحل با ستاد گرامیداشت ارتحال در بخش های مختلف همکاری می کند و با توجه به اینکه پهنه اختصاصی به این منطقه یکی از بزرگترین پهنه های جانمایی شده است، این منطقه از جمله اولین مناطقی بود که فعالیت های خود را در این حوزه آغاز کرد. 
 وی خاطرنشان کرد: به همین منظور واحد امور شهری منطقه ۲۲ با بکارگیری بیش از ۵۰ کارگر خدمات شهری و فضای سبز، یک دستگاه بابکت، یک دستگاه گریدر، ۲ دستگاه کامیون، یک دستگاه جرثقیل، ۴ عدد علف تراش، یک تانکر، یک غلتان، جانمایی ۳ کانکس، یک باب سرویس بهداشتی، استقرار اکیپ ۱۳۷ کار خود را از روز بیست و پنجم اردیبهشت ماه آغاز کرد.
 معاون امور شهری و فضای سبز منطقه ۲۲ اظهار کرد: طی فعالیت های صورت گرفته خاکبرداری پهنه اختصاصی انجام و نخاله های مازاد و ضایعات توسط ۲۰ عدد کامیون جابجا شد. نصب داربست ها، استقرار نگهبان در محل، مرمت گارد ریلها، لگه گیری آسفالت ها، صاف کردن زمین های بایر مجاور حرم، رفت و روب کامل پهنه، رنگ آمیزی جداول، پوشاننده برای دیوارها و شعارنویسی ها و پست های برق، کاشت درخت به تعداد ۴۵ عدد ، مرمت و بازسازی ، کند و کوب، علف کشی، لایروبی انهار از دیگر اقدامات صورت گرفته در این خصوص بوده است.
 وی در پایان یادآور شد: ضمنا از سوی مدیر و پرسنل واحد امور شهری منطقه عملیات نظارت و بازدید در سه الی چهار مرحله صورت گرفته و اظهار رضایت مسئولان اداره کل امور شهری شهرداری تهران بیانگر وضعیت مطلوب اقدامات صورت گرفته توسط این منطقه تا به امروز بوده است و این منطقه خدمات خود را تا پایان روز چهاردهم خردادماه به زائران و مجاوران امام راحل(ره) انجام خواهند داد.
 گفتنی است پهنه اختصاص داده شده به منطقه ۲۲ در ضلع عوارضی قم - تهران قرار دارد.
print
rating
  نظرات