ﺳﻪشنبه, 23 مهر,1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
DNNArticle - Article View
همزمان با هفته ملی بدون دخانیات صورت گرفت؛ تندیس طبیعت تجلی سلامت در منطقه ۲۲ رونمایی شد
ایجاد شده توسط : MYTEHRAN\Kazemi-s در 1395/03/16 01:27:03 ب.ظ

همزمان با هفته ملی بدون دخانیات و با مشارکت شهرداری منطقه ۲۲، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدیریت بوستان جوانمردان تندیس طبیعت و تجلی سلامت رونمایی و در حرکتی نمادین به ازای دفن تعدادی ماکت سیگار و قلیان نهال کاشته شد.


وثوقی سرپرست امور اجتماعی و فرهنگی، ضمن اعلام این خبر خاطرنشان کرد: همزمان با فرا رسیدن هفته ملی بدون دخانیات (۴ تا ۱۰ خرداد ماه ۹۵) با شعار " قلیان سمی برای سلامت خانواده " برنامه های ویژه ای از سوی اداره سلامت در سطح منطقه برگزار شد. در همین راستا با هدف پیشگیری از استعمال دخانیات و فرهنگسازی این مهم در بین شهروندان در بوستان جوانمردان یکی از بزرگترین بوستان های بدون دخانیات منطقه ۲۲، با حضور دکتر جرجانی و دکتر جزنی رئیس و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و هیئت همراه، مدیر بوستان جوانمردان و دبیرکل و اعضای کانون پیشگیری از دخانیات اداره سلامت منطقه در اقدامی نمادین از تندیس طبیعت رونمایی شد.
 وثوقی افزود: همزمان با اجرای این برنامه و پرواز بادبادک ها در آسمان، پوکه های سیگار ریخته شده در مسیر پیاده روی بوستان جوانمردان با همراهی دبیرکل و اعضای کانون پیشگیری از دخانیات اداره سلامت جمع آوری شد. همچنین خدماتی همچون مشاوره پزشکی، اندازه گیری قند و فشار خون، مشاوره تغذیه و ترک سیگار با عنوان دستان بهشتی توسط دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی به شهروندان ارائه شد. 
 گفتنی است با همکاری اداره سلامت منطقه ۲۲ و همچنین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ایستگاه مشاوره ترک سیگار و مواد دخانی تا پایان آخرین روز از هفته ملی بدون دخانیات در بوستان جوانمردان خدمات سلامت محور به شهروندان منطقه ۲۲ ارائه شد.
print
rating
  نظرات