ﺳﻪشنبه, 23 مهر,1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
DNNArticle - Article View
کانون های مذهبی مساجد میزبان محافل انس با قرآن در ماه مبارک رمضان در منطقه ۲۲
ایجاد شده توسط : MYTEHRAN\Kazemi-s در 1395/04/13 03:22:56 ب.ظ

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۲ از برگزاری محافل انس با قرآن کریم در مساجد منتخب سطح منطقه در طول ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی منطقه ۲۲، وثوقی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به عمده برنامه های فرهنگی و تبلیغی ماه مبارک رمضان از برگزاری محافل انس با قرآن کریم در مساجد سطح منطقه ۲۲ در طول ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:« همزمان با ماه مبارک رمضان محافل نورانی انس با قرآن با حضور قاریان بین المللی و اساتید برجسته در مساجد این منطقه برپا می شود و ده مسجد شاخص منطقه ۲۲ میزبان محافل انس با قرآن در ایام مبارک ماه رمضان است. این محافل درایام ماه مبارک رمضان درزمان بندی های مختلف بعد از نماز مغرب وعشاء و یا ظهر و عصر برپا می شود.
وی با اشاره به حضور قاریان بین المللی و اساتید برجسته قرآنی در این محافل خاطرنشان کرد: بیش از یکصد محفل قرآنی و کلاس عمومی، متوسطه، تخصصی قرآن کریم در مقاطع متفاوت در سطح منطقه به تفکیک گروههای سنی در ده مسجد منتخب منطقه برگزار شده است. در این مراسم علاوه بر جزء‌ خوانی قرآن کریم و تبیین پیام های قرآنی، برگزاری کارگاه آشنایی کودکان با مفاهیم قرآنی در سرای محلات منطقه، برگزاری آموزش روخوانی و روان خوانی قرآن کریم، فصیح خوانی، مفاهیم، تجوید و حفظ قرآن کریم، برگزاری جلسات خانگی قرآن کریم، بیان احکام شرعی و اجرای مسابقات قرآنی و فرهنگی با محوریت سبک زندگی اسلامی برگزار می شود و کارگاه تفسیر قرآن ویژه کارکنان شهرداری منطقه نیز با همکاری بسیج در طول ماه مبارک رمضان برگزار می شود.
گفتنی است محافل انس با قرآن کریم از ابتدای ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است و تا آخرین روز ماه مبارک رمضان با حضور شهروندان روزه دار ادامه خواهد داشت.
print
rating
  نظرات