ﺳﻪشنبه, 23 مهر,1398
نوع جستجو را انتخاب کنید.
  • سایت
  • وب
Search
DNNArticle - Article View
اجرای طرح توجیهی" کمپین همه شهرداریم
ایجاد شده توسط : MYTEHRAN\Kazemi-s در 1395/04/20 10:46:57 ق.ظ

به منظور ایجاد ارتباط بیشتر با شهروندان و توسعه تعاملات و جلب مشاركت و كسب آگاهی از مسایل و مشكلات موجود ،طرح توجیهی " کمپین همه شهرداریم" در ناحیه یک اجرا شد.


طی اجرای این طرح شهردار ناحیه یک ، رئیس اداره خدمات شهری، مسئول واحد ۱۳۷، سرپرست اداره اجتماعی و فرهنگی، کارشناس امور بانوان و کارشناس امور ایثارگران ناحیه در روز شهرداریها به ۲۰ منزل در محدوده ناحیه بصورت خانه به خانه مراجعه کردند و ضمن ملاقات افراد منزل و صحبت با آنها و رسیدگی به درخواستهای ایشان ، فرم نظرسنجی سنجش رضابت شهروندان را با آنها تکمیل کردند. در همین راستا با مراجعه به درب منازل ۵ خانواده از شهدای معظم ناحیه و دلجویی و درج نقطه نظرات آن بزرگواران در فرم های مربوطه این طرح را تکمیل کردند.
 گفتنی است در ادامه اجرای این طرح ، کودکان زیر ۱۰ سال از کانونهای کودک سراهای محلات ۳ گانه ناحیه در دفتر ناحیه حاضر شدند و شهردار ناحیه یک ، مدیر دفتر و مسئول روابط عمومی ناحیه ، کارشناس اداره های مدیریت پسماند و اجتماعی و فرهنگی ناحیه ، عملکرد شهرداری و پروژه های شهری همچنین طرح تفکیک از مبدا و کمپین آسمان آبی –زمین پاک را با روشی قابل درک و زبانی کودکانه برایشان توضیح دادند و شهردار ناحیه هدایایی را به رسم یادبود به آنها اهدا کرد.

print
rating
  نظرات